CRO eGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CRO eGaming

Combat Arms Clan
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 kako smo samo dobri....!!!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Buu-Kai




Broj postova : 2
Join date : 10.06.2010
Age : 35
Lokacija : zagreb

kako smo samo dobri....!!! Empty
PostajNaslov: Re: kako smo samo dobri....!!!   kako smo samo dobri....!!! I_icon_minitimened lip 27, 2010 12:51 pm

a ja sam najboljiiiiiiiiiiiiiiiii....wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....XD Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Razz Razz Razz Razz lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
AmKo

AmKo


Broj postova : 41
Join date : 17.04.2010
Age : 29
Lokacija : Gorazde

kako smo samo dobri....!!! Empty
PostajNaslov: Re: kako smo samo dobri....!!!   kako smo samo dobri....!!! I_icon_minitimened lip 27, 2010 3:57 am

meni se je to isto desavalo....milion puta, ono treba mi malo za ranga izdvojim 15 min da igram, dodjem do 20 runde i onda me taj jebeni lagg izbaci.....pa htio sam kompjuter kroz prozor da izbacim....

btw moze se staza preci sa 5 ljudi, samo treba svako svoja vrata da cuva i moglo bi se stici do kraja....
....hehe... lol! Very Happy
[Vrh] Go down
damir_04




Broj postova : 1
Join date : 18.06.2010

kako smo samo dobri....!!! Empty
PostajNaslov: Re: kako smo samo dobri....!!!   kako smo samo dobri....!!! I_icon_minitimened lip 27, 2010 3:50 am

reko mi buraz da je on prošao cijelu sa četvero ljudi
doduše on (normalni igrač) i 4 specijalke sa svim mogučim sranjima koje možeš zamislit Smile

i najbolja stvar od svega je ta, što ih je izbacilo (napisalo da je speed hack detektan, zapravo lagg opaki) taman na onom dijelu kada se ti na filmiću pretvoriš u zombija hahahahaha

i tak ti on uleti meni u sobu u pol 2 ujutro i onak "znaš kaj mi se desilo?"

eto Smile


ali dobri smo nema šta
[Vrh] Go down
AmKo

AmKo


Broj postova : 41
Join date : 17.04.2010
Age : 29
Lokacija : Gorazde

kako smo samo dobri....!!! Empty
PostajNaslov: kako smo samo dobri....!!!   kako smo samo dobri....!!! I_icon_minitimesri lip 23, 2010 2:23 pm

kako smo samo dobri....!!! Combatarms12nb

Uploaded with ImageShack.us

bilo nas je samo 4 a dosli smo do 15 runde.... Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





kako smo samo dobri....!!! Empty
PostajNaslov: Re: kako smo samo dobri....!!!   kako smo samo dobri....!!! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kako smo samo dobri....!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» ima ih dosta al kako kocet brzo kika nismo uspjeli zapamtit

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CRO eGaming :: Your first category :: Slike i video-
Forum(o)Bir: