CRO eGaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

CRO eGaming

Combat Arms Clan
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Jutarnji antistress :-)

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
armin1

armin1


Broj postova : 39
Join date : 19.05.2010
Age : 33
Lokacija : zagreb

Jutarnji antistress :-) Empty
PostajNaslov: Re: Jutarnji antistress :-)   Jutarnji antistress :-) I_icon_minitimesub srp 03, 2010 7:44 pm

ti mi kao znas igrat lol 1 na 1 kad god hoces
[Vrh] Go down
Bery85

Bery85


Broj postova : 50
Join date : 08.03.2010
Age : 39
Lokacija : Pula

Jutarnji antistress :-) Empty
PostajNaslov: Re: Jutarnji antistress :-)   Jutarnji antistress :-) I_icon_minitimepon svi 10, 2010 10:04 pm

Bravo fićo slažem se s tobom,oni vole malo popljuvat bolje od sebe ,znaš to ti je kao neka vrsta inicjacije u klan ,svaka čast na čvrstom karakteru
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Jutarnji antistress :-) Empty
PostajNaslov: Re: Jutarnji antistress :-)   Jutarnji antistress :-) I_icon_minitimepon svi 10, 2010 2:00 pm

Postovane placicpicke.

javljam se iz suncanog betlehema se zeljom obracanja ekipi koja me sinoc izvrijedjala da sam haker.

Ja nisam nikog molio da dodjem u vas klan nego sam pozvan i odazvao se jer ocekujem dobru zajebanciju.

Zadnja stvar koju sam ocekivao su ovakvi noobovski ispadi i optuzbe bez ikakvih dokaza samo zato sto sam vas
nasapunao na mapi za koju sam prije toga lijepo napomenuo da stalno igram i znali ste da sam zakupio nekoliko
nekretnina na predzadnjem katu.

Evo jedan bezveze noobovski filmic tek tolko da sa vidi na koji nacin ordiniram po toj mapi. Posebna napomena da znam igrat
samo sa Bravo lokacije i redovito ocekujem kd od barem 2.00 osim kad imam menstruaciju ili ne igram protiv nubova, tek toliko
za buducu referencu. Ne mislim vise stavljat nikakve filmice i nikome se opravdavat jer za to nema razloga pa je ovo od mene
EOD na tu temu. Kome smetam i nasao se povrijedjen nek me prijavi stricu nexonu ili vrhovnom poglavici, ali uljudno molim
da se mojoj malenkosti vise ne obracate s takvim spikama ako cemo se druzit.

Pusa od KraMpUsA